Objednávkový formulář

Vaše jméno a příjmení
Vaše emailová adresa
Vaše telefonní číslo
Text Vaší zprávy
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

TO, KAM CO DOPRAVÍME

JE POUZE NA VÁS

 šipka

Bezpečná silniční nákladní doprava

Dovezeme vaše zboží do cíle v ČR i po celé EU. Naši zaměstnanci i vozidla jsou připraveni pro převoz téměř všeho paletového zboží i na převoz ostatních individuálních rozměrů pro automobilový, strojírenský, dřevozpracující i chemický průmysl. Vozidla jsou připravena na specifická prostředí v jižní i severní Evropě.

více informací

spolecnostObr3

spolecnostObr2

Profesionální spediční služby

Navrhneme a zajistíme řešení pro každodenní převozy vašeho zboží, ale i pouze 1 mimořádnou přepravu se specifickými požadavkami a doručíme tam a v kolik bude potřeba.

více informací

Spolehlivé skladovací služby

Bezpečné a suché skladovací prostory s řízenou teplotou pro nás není problém. Můžete skladovat přímo u nás v Liberci nebo blízko u našich partnerů klidně ještě dnes.

více informací

skladovani

baleni

Precizní balící služby

Nevíte si rady, který obal a z jakého materiálu?Nechte to na nás. Navrheme ho přímo na míru a vy se o vaš drahocenné zboží nemusíte bát. Může se jednat o balení pro silniční, leteckou i námořní přepravu. Kartony, boxy, klece nebo i dřevěné bedy

více informací

Potřebujete něco expresně doručit? I pouze 1 paletu?

Doručíme Okamžitě !!!

Zaujaly Vás naše služby? Poptejte je ještě dnes!

My se Vám ozveme a dohodneme bližší podmínky spolupráce...

Vytvořit objednávku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace